serat akar konjac makanan keseluruhan periuk panas perut berbulu rendah kalori serat tinggi
Mengenai Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. ialah pengeluarmakanan konjacdengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kuat. Dengan pelbagai pilihan, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Tag Produk
| Nama produk: | makanan vegan konajc-Ketoslim Moperut berbulu |
| Berat bersih | 270g |
| Bahan Utama: | Serbuk Konjac(Tepung konjac), Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, carlorie rendah/serat tinggi |
| Fungsi: | penurunan berat badan, gula darah yang lebih rendah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Bahan lain: serbuk rumpai laut
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 17Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 2.8g |
| Natrium: | 0mg |
- •MENGGALAKKAN CARA PEMAKANAN YANG SIHAT -- Akar konjacMakanan berserat penuh, ia menggalakkan penurunan berat badan yang sihat dengan makanan ruji yang lazat, iaitu hanya 73kJ setiap hidangan. Terdapat dalam bentuk perut berbulu tradisional, kuskus, spageti, lasagna, fettuccine dan beras konjac, setiap satunya bebas sepenuhnya daripada gula, gluten, glukomanan kaya.
- • PERUT BERBULU BERASASKAN KONJAC-- Makanan akar konjac Hairy belly diperbuat daripada bahan unik yang dikenali sebagai tumbuhan Konjac, yang berasal dari Asia Tenggara, dan mengandungiGlukomanan, serat larut air yang sihat dan semula jadi yang membantu penghadaman dan penurunan berat badan.
- • ALTERNATIF PERUT BERBULU YANG LAZAT-- Apabila digabungkan dengan satu hingga dua gelas air, Hairy belly membolehkan anda menikmati rasa yang hebat, periuk panas konjac adalah pilihan yang baik, sambil memerhatikan diet anda. Serat Konjac yang terdapat dalam setiap hidangan hairy belly mempunyai keupayaan yang hebat untuk menyerap cecair. Sebaik sahaja serat ini bersentuhan dengan air semasa penghadaman, ini membantu mengisi perut, mewujudkan rasa kenyang dan membantu dalampenurunan berat badan.
A: Tidak. Akar konjac tidak boleh dimakan terus, selepas diproses, ia rendah karbohidrat.
Produk baharu 2021 makanan konajc sihat Makanan vegan konajc perut berbulu hotpot popular
1. Adakah konjac selamat untuk dimakan?
Konjac tanpa sebarang pemprosesan adalah beracun, ia sedap dimakan selepas pensterilan.
2. Adakah akar konjac sejenis karbohidrat?
Tidak, ia penuh dengan Glukan-manan, sejenis serat diet larut air.




